Intervistë ekskluzive me modelen Jasminë Çunmulaj

0

Shqiptarja, Jasminë Çunmulaj 20 vjeçe, e lindur dhe e rritur në SHBA, në evenimentin e fundit ku mori pjesë u dekorua me çmimin “Miss Miçigen earth 2018”. Modelja në fjalë shprehet e kënaqur, gjithashtu thotë se “ëndrra po i bëhet realitet ”.
“Si një vajzë e vogël, po shikoja veten si modele e Amerikës ”.

Më gjerësisht mund ta lexoni në numrin “800” të revistës Koha Javore

Share.

Leave A Reply