Intervistë me artisten nga Tirana, Dorina Plaku

0

Dorina Plaku është një vajzë nga Tirana. Ajo është menaxhere e shumë këngëtarëve në Shqipëri. Po ashtu merret edhe me reklamimin e artistëve në diasporë dhe me realizimin e tyre në videoklipe. Dorina që në moshë të vogël e ka dashuruar artin dhe asnjëherë nuk u shkëput nga ai. Ajo për pasionin e saj ka realizuar edhe videoklipe e këngë, kurse nga biznesi i saj realizoi produksionin “Dartchannel”

Intervistoi: Shtjefën Ujkaj

 

Share.

Leave A Reply