Dua Lipa në Meksikë

0

Vetëm një ditë më parë ajo lançoi në Youtube projektin e saj më të ri “Blow your Mind”.
Duket se kënga e re e e Dua Lipës është pëlqyer shumë pasi janë rreth 500 mijë klikime në vetëm një ditë. Pas këtij ‘suksesi’ Dua dhe i dashuri i saj i kanë dhuruar vetes pushime ekzotike në Cabo San Lucas, Meksikë. Këngëtarja shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale momente të shkëputura nga pushimet. Çifti duket se po i shijojnë në maksimum këto pushime dhe duken shumë të dashurar me njëri tjetrin. Ndërkohë Dua Lipa duket shumë seksi me bikini. Këtë e koanë konfirmuar edhe mijëra pëlqime dhe komente pozitive për linjat e saj perfekte.

Share.

Leave A Reply